Galeria‎ > ‎

40 lecie Żłobka
JUBILEUSZ 40-LECIA Miejskiego Żłobka

DNIA 30 CZERWCA 2016R OBCHODZONY BYŁ JUBILEUSZ 40-LECIA Miejskiego Żłobka

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, cudem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.” – słowami zaczerpniętymi z „Myśli” Jana Pawła II rozpoczęła się część artystyczna.

40 lat nieprzerwanego działania to piękny Jubileusz. Żłobek to jednak ludzie, którzy go tworzą i którzy przez te lata umieli swymi talentami, zaangażowaniem, profesjonalizmem i twórczym trudem opiekować się dziećmi. Żłobek jest świadkiem historii pisanej przez Nas Wszystkich: opiekunów, pracowników administracji i obsługi, absolwentów i rodziców. Każdy zostawił tu cząstkę swojego życia, ślad po naszych radościach, smutkach, nadziejach i marzeniach.

 O naszym żłobku można by mówić wiele i długo. Na przestrzeni tych 40-lat zmienił on swoje oblicze, strukturę. W istocie już od czterech dekad żłobek działa na rzecz najmłodszych mieszkańców i ich rodziców. Zadaniem naszego żłobka jest wychowanie szczęśliwego, małego człowieka, wrażliwego i ciekawego świata i ludzi, wyposażonego w bogatą wyobraźnię twórczą, przygotowanego do odnoszenia sukcesów, jednocześnie potrafiącego radzić sobie z porażkami. W przyjaznym otoczeniu dzieci znajdują tu doskonałą opiekę, warunki do  prawidłowego rozwoju oraz zdobywania wiedzy. To właśnie w Żłobku uczą się pierwszych piosenek, wierszy, samodzielności, a także zasad życia w społeczeństwie.

PODZIĘKOWANIE DLA PRACOWNIKÓW

Codziennie dopisujecie nowe karty historii naszego żłobka. Chcecie je zapisywać jak najlepiej i najpełniej. Stawiacie na jakość i profesjonalizm, których celem jest wszechstronny rozwój dziecka i przygotowanie do przedszkola, a wszystko w atmosferze przyjaznej, bezpiecznej i twórczej, gdzie ważne są sprawy najmłodszych, troska o radość i uśmiech dziecka.

Za to wszystko dziękuję Opiekunom i wszystkim moim Pracownikom. Dziękuję za niezwykle odpowiedzialną pracę, za zbudowanie drugiego domu dla małych pociech i życzę, aby niezmiennie była ona dla Państwa źródłem ogromnej satysfakcji i radości.

 Dyrektor

Jolanta Kaczyńska